Hallinto ja asuntovuokraus

Savonlinnan Iltakoti ry ja Iltakoti Oy
Olavinkatu 20, 57130 Savonlinna

Toimisto avoinna arkisin klo 10-15

puh. 0440 515 500
etunimi.sukunimi@iltakoti.fi

Toimitusjohtaja
Jari Leskinen
puh. 0440 325 355
jari.leskinen@iltakoti.fi

Isännöinti ja asuntojen vuokraus
Tuula Hanski
puh. 050 340 5150
tuula.hanski@iltakoti.fi

Maksuliikenne ja kirjanpito
Leena Pietarinen
puh. 040 745 4660
leena.pietarinen@iltakoti.fi

Palvelutalot

Palvelutalo Rosina

Yksikönpäällikkö
Ulla Kallioniemi (hallintoasiat, 8-15)
puh. 044 575 6165
ulla.kallioniemi@iltakoti.fi

Olavinkatu 20, 57130 Savonlinna

Sairaanhoitaja
arkisin klo 8-15, puh. 044 575 6155

Hoitajat
1. ja 2. kerros, puh. 044 575 6157
3. kerros, puh. 044 575 6159
24 h päivystys, puh 044 575 6155

Keittiö
ravitsemuspäällikkö Arja Kapanen
puh. 050 340 5160
arja.kapanen@iltakoti.fi
Rosinan keittiö, puh. 044 5756 151

Hoivakoti Jooseppi

Yksikönpäällikkö
Johanna Kopra (hallintoasiat, 8-15)
puh. 044 575 6156
johanna.kopra@iltakoti.fi

Nojanmaanlahdentie 63, 57210 Savonlinna

Sairaanhoitajat
arkisin klo 8-15
ryhmäkoti 1, puh. 044 758 0332
ryhmäkodit 2-3, puh. 044 758 0306

Hoitajat
ryhmäkoti 1, puh. 044 758 0300
ryhmäkoti 2, puh. 044 758 0302
ryhmäkoti 3, puh. 044 758 0304
24 h päivystys, puh. 044 758 0300